PočetnaNovostiSlaviti Boga

Slaviti Boga

Slaviti BogaFOTOGALERIJA

„Draga djeco! Kao što priroda daje najljepše boje godine i ja vas pozivam da svojim životom svjedočite i pomognete drugima da se približe mom Bezgrješnom srcu kako bi plamen ljubavi prema Svevišnjem isklijao u njihovim srcima. Ja sam s vama i neprestano molim za vas da vaš život bude odraz raja ovdje na zemlji. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.“

Poruka Kraljice mira 25. 04. 2011

Sve stvoreno govori o Bogu. Svaki cvijet, svaki plod, sve ljepote i boje prirode, sunce i kiša, snijeg i led, svjetlo i tama, svaki prirodni zakon i svako ljudsko biće nije ništa drugo nego Božji govor. Na poseban način sveti Franjo Asiški nam može biti učiteljem u saobraćanju sa stvorenjima. Sveti Franjo u stvorenom svijetu otkriva vrijednost koju treba poštivati. U stvorenjima vidi očitovanja ljepote i veličine Božje. Što god je opažao u stvorovima, podsjećalo ga je na Stvoritelja. Zanosno je klicao svim djelima ruku Božjih. Sva stvorenja je nazivao imenom brata ili sestre, smatrajući da su zajedno s njime proizašla iz istog počela.  Hvala ti Bože na tvojim darovima koje nam daješ! Mir vama!

Preuzimanja

Posjetitelji

566316
Danas
Jučer
Ovaj tjedan
Prošli mjesec
Sveukupno
2146
7736
29222
30781
566316

Vaš IP: 54.81.170.136
Vrijeme na serveru: 2014-04-17 21:23:48

Bosna Srebrena

bs100x100www.bosnasrebrena.ba
Web stranica Franjevačke provincije Bosne Srebrene

bitno.NET

bitno.netwww.bitno.net
Sve bitno na jednom mjestu

Novicijat Bosne Srebrene

novicijatwww.novicijat-bosnesrebrene.com
Novicijat Bosne Srebrene

Međugorje

Međugorjewww.medjugorje.hr
Mjesto molitve i mira

Franjevačka teologija Sarajevo

Franjevačka teologija Sarajevowww.franjevackateologija.ba
Franjevački filozofsko-teološki studij
Idi na vrh